fbpx Skip to main content

Każdy człowiek ma historię

do opowiedzenia

My wiemy, jak ją opowiedzieć

Postprodukcja telewizyjna

Zrealizowaliśmy pełną postprodukcję w rozdzielczości 4K do serii programów telewizyjnych. Zostały one wyemitowane na ogólnoświatowych antenach, w tym SPI International, FilmBox Family oraz Fast&FunBox HD.

Przygotowane przez nas programy to feeria barw, doświadczeń i pasji tworzenia. Sięgamy po pomysły rozbudzające w odbiorcach ciekawość, zaprezentowane w atrakcyjny wizualnie sposób, dopracowane w najmniejszym szczególe. Dotychczas zrealizowane formaty odwołują się do podróży, produkcyjnych mikroświatów, smaków i zapachów różnych zakątków świata, a także filozofii życia bazującej na powolnym, dokładnym poznawaniu otaczającej nas rzeczywistości.

Wiemy, w jaki sposób ugryźć temat, aby opowiadana historia była angażująca, zachwycała swoim wykonaniem i wzbudzała chęć ciągłego poszerzania horyzontów.

„For Fun Only” to cykl programów opowiadających o ludziach, którzy uciekają od codzienności w świat swoich zamiłowań. Pierwsza seria cyklu to odcinki poświęcone aktywnościom o charakterze sportowym – od  jeździectwa aż po latanie balonem.

„Filozofia smaku” jest niezwykłym cyklem programów telewizyjnych opowiadających o życiu, kulturze i kuchni współczesnej Grecji. Cykl jest wyjątkową podróżą, która pozwoli poczuć i zrozumieć Grecję i jej mieszkańców.

Cykl „Dream Journey” to filmowa podróż po najciekawszych krajach świata. To opowieść o miejscach nieznanych turystom, leżących z dala od popularnych tras wycieczkowych, miejscach niezwykłych i wartych odkrycia.

Cykl „How Do They Make It” to podróż w świat złożonych mechanizmów otaczających współczesnego człowieka. To opowieść o miejscach, w których powstają przedmioty wyjątkowe, dzięki którym możemy łatwiej podróżować, komunikować się, pracować i żyć.
Program zrealizowany w 4K

FOR FUN ONLY

„FOR FUN ONLY” przystępnie opowiada o najważniejszych elementach każdej z dyscyplin, przybliża zasady ich uprawiania, opisuje konieczny sprzęt i umiejętności jakie należy przyswoić.
Cykl „FOR FUN ONLY” to filmowa podróż po świecie niesamowitych pasji.

Program zrealizowany w 4K

FILOZOFIA SMAKU

Cykl „Filozofia smaku” to najpiękniejsze zakątki Grecji sfilmowane
w najbardziej spektakularny sposób.
Niezwykła jakość zdjęć.
Najpiękniejsze ujęcia z lotu ptaka.
Pełna gama naturalnych kolorów.
Grecja, jakiej jeszcze nigdy nie widział widz programów telewizyjnych.

Program zrealizowany w 4K

Dream Journey

Pierwsza seria programów jest zapisem podróży po Jukatanie –
półwyspie położonym w Ameryce Środkowej, pomiędzy Oceanem
Atlantyckim a Morzem Karaibskim, kolebce cywilizacji Majów,
wielokulturowym tyglu ras i cywilizacji.
Paula, prowadząca program podróżniczka, odwiedzi meksykańskie stany
Quintana Roo i Jukatan, a także sąsiadujące z Meksykiem – Belize.

Program zrealizowany w 4K

HOw do they make it

Nasz cykl to opowieść o powstawaniu wyjątkowych produktów ale także o zaangażowaniu, pasji i pracy ludzi, którzy je tworzą. Każda seria składa się z pięciu odcinków opowiadających o najciekawszych produkcyjnych mikroświatach i ich działaniu. Tematyka serii jest maksymalnie różnorodna – od wielkiej fabryki samochodów po tradycyjną hutę szkła kryształowego.

Piszemy Scenariusze

Ściśle współpracujemy z londyńskim studiem FINE FORMAT Ltd.

Skontaktuj się z nami.

Wypełnij nasz krótki brief.
Pierwsze pomysły prześlemy w 24h 🙂