fbpx Skip to main content
www.youtube.com/watch?v=fm75HHX5lUE&
Play Video

Zobacz nasz SHOWREEL

Studio
produkcyjne
CreativeRebels

Nawet zwyczajna historia, opowiedziana pięknym obrazem, staje się magiczna

Jesteśmy Creative Rebels – grupą stworzoną do kreatywnych zadań specjalnych gotową do działania! Zajmujemy się produkcją oraz postprodukcją obrazu i dźwięku. Współpracujemy z agencjami reklamowymi, a także polskimi i zagranicznymi markami.

Pomożemy znaleźć rozwiązanie każdego kreatywnego problemu. Sięgamy po metody sprawdzone, nowoczesne, a zarazem pozwalające na realizację nawet najbardziej szalonego pomysłu. Nie ma dla nas efektu nie do wykonania. Stawiamy na ideę i estetyczne wykonanie. Nie tylko zrobimy wszystko, abyś wypromował swoją markę. Sprawimy, że zostaniesz w pamięci odbiorców na długo, a jednocześnie będziesz wciąż na nowo zachwycał potencjalnych klientów.

LUBIMY WYMYŚLAĆ I ROBIĆ, CO WYMYŚLAMY, WIĘC ROBIMY, CO LUBIMY!
Czym się zajmujemy?

ANIMACJA

Tworzymy kreatywne historie w postaci animacji 2D, 3D, explainer video oraz ciekawe efekty wizualne VFX, przeznaczone dla filmu, telewizji oraz reklam. Łączymy pasję, sztukę i technologię, aby uzyskać rezultat, który zachwyci nie tyle nas oraz naszego klienta, co przede wszystkim szerokie grono odbiorców.

więcej

POSTPRODUKCJA

Skupiamy się na montażu obrazu i dźwięku, korekcji kolorów dla uzyskania jak najlepszej jakości barw, a także tworzeniu zachwycających i oryginalnych efektów wizualnych. W ten sposób przygotowujemy historie, które znakomicie się oglądają, pozostają w pamięci i przede wszystkim robią wrażenie na odbiorcach.

więcej

TELEWIZJA

Realizujemy programy telewizyjne w rozdzielczości 4K, emitowane na ogólnoświatowych antenach. Wiemy, w jaki sposób stworzyć i przedstawić historię, aby ta zachwycała, dawała do myślenia i w rezultacie pozwalała na to, aby stać się i jednocześnie na długo pozostać widocznym oraz rozpoznawalnym.

więcej

PRODUKCJA BTL

Wykorzystując najnowocześniejsze techniki produkcyjne, eliminujemy konieczność użycia kosztownych matryc, klisz i wykrojników. Wykonujemy druk, wybiórczą aplikację lakieru i folii metalicznej, POS czy indywidualne opakowanie już od 1 szt.

więcej

REKLAMA WIZUALNA

REKLAMA WIZUALNA
Oferujemy nowoczesne rozwiązania wspierające promocję produktu lub marki. Kreujemy, wizualizujemy i budujemy od podstaw aranżacje i stoiska „szyte na miarę”. Posiadamy grupę doświadczonych montażystów, stolarzy, szwaczek oraz własną pracownię co gwarantuje naszą skuteczność.

więcej

MISJE SPECJALNE

Nie boimy się wyzwań, eksperymentów i wchodzenia w nieznane. Potrafimy pracować z dowolnym materiałem.Nie ma dla nas efektu nie do osiągnięcia.

więcej

PRACOWALIŚMY DLA

Nazwa firmy zobowiązuje i jak się okazuje nie są to słowa rzucone na wiatr - a nawet jeśli są rzucone - wracają w postaci znakomitej, świetnie wykonanej pracy, projektów na najwyższym poziomie technologicznym i twórczym.
CreativeRebels to mistrz postprodukcji, montażu, grafiki i wszystkiego co jest niezbędne aby końcowy produkt, który można oglądać na antenach stacji telewizyjnych (w naszym przypadku) był więcej niż zadowalający. Z wyrazami najwyższego szacunku za podejście do zadań i umiejętności

Maciej KowalczykPrezes Zarządu Amigos Media Sp. z o.o.

Polecamy firmę CreativeRebels jako profesjonalnego partnera z doświadczeniem i ciekawymi pomysłami, który zawsze rzetelnie podchodzi do powierzonych projektów.

Szkoła Podstawowa im. Jana GutenbergaFundacji Szkolnej w Warszawie

Warszawska Szkoła Filmowa jest bardzo zadowolona z kompetencji studia Creative Rebels i ich charyzmy pracy nad filmem: Brzuch Straszliwej Maszyny, Wykrwawiającej Się Na Śmierć.

Warszawska Szkoła Filmowa

Dzięki pełnemu profesjonalizmowi i fachowości, nasza współpraca przebiega bezproblemowo a jej efekt spełnia nasze oczekiwania. Creative Rebels potrafi elastycznie dopasować się do naszych oczekiwań oraz kreatywnie podejść do zlecenia.

Ameks