Kino jest nieskończone w swoich możliwościach…

Znacznie bardziej niż muzyka czy język

Conrad Hall

Nasze warszawskie studio postprodukcyjne zajmuje się montażem, efektami wizualnymi, mixem audio i korektą koloru. To właśnie postprodukcja sprawia, że materiały filmowe splatają się w nierozerwalną całość. Dbamy o każdy detal tak, aby oczarować odbiorcę Twojego filmu.

Montaż

Tniemy, sklejamy i opowiadamy…

Korekta Kolorów

Malujemy kadry kolorem…

EFEKTY WIZUALNE VFX

Czarujemy…

Tniemy, sklejamy i opowiadamy…

Montaż

Alfred Hitchcock uważał, że montaż jest esencją kina.
Wykorzystał montaż do tworzenia metafor. Odwołując się do symbolicznych znaczeń łączył poszczególne ujęcia, nadając im nowy wydźwięk.
Czas pokazał, że miał rację. Podstawy gramatyki języka filmowego używanego przez Hitchcocka towarzyszą nam do dziś. Znajomość tej gramatyki sprawia, że doskonale wiemy jak i kiedy łamać zasady – jesteśmy w końcu (creative)Rebels.

Malujemy kadry kolorem…

Korekcja kolorów

Jako filmowcy doskonale wiemy, jak wielki wpływ na odbiór Twojego filmu ma kolor. To właśnie kolor podbija emocjonalny wydźwięk sceny. Gradacja koloru wymaga niezwykłego wyczucia i kreatywności, będąc jednocześnie dziedziną bardzo techniczną. My mamy jedno i drugie i sprawimy, że ta niezwykle ważna składowa kadru…olśni.

Section No. 2

Efekty wizualne VFX

Trudno dziś wyobrazić sobie produkcję reklamową, telewizyjną czy kinową bez efektów wizualnych vfx. Jeśli potrzebujesz prawdziwych wizualnych czarów, doskonale trafiłeś. Wyretuszujemy kadry, dodamy rendery, zanimujemy produkty. Dzięki 3d camera tracking ustawimy kamery na wirtualnych planach, a wszystko to zostanie fotorealistycznie wyrenderowane.

Skontaktuj się z nami.

Wypełnij nasz krótki brief.
Pierwsze pomysły prześlemy w 24h 🙂