fbpx Skip to main content

REKLAMA WIZUALNA

BO DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH

Skuteczne, bo nowoczesne. Kreujemy, wizualizujemy i budujemy na miarę: scenografie, aranżacje i stoiska. Korzystamy z własnej pracowni, druku wielkoformatowego i sublimacyjnego, z doświadczenia naszych stolarzy, ślusarzy i monterów.

Tam gdzie to możliwe optymalizujemy koszt, korzystając z innowacyjnych mobilnych systemów wystawienniczych oraz wszechstronnych standów, mebli, stojaków, namiotów reklamowych i innych funkcjonalnych rozwiązań OOH.

Dzięki nam informacja o Twoim produkcie lub usłudze może także pojawić się na witrynach, samochodach i pojazdach komunikacji zbiorowej. Precyzyjny montaż oraz wysoka jakość użytych materiałów sprawią, że Twoja reklama będzie zawsze zachwycać tak samo. Bez względu na upływający czas.

Mała kopia dużej firmy.
..

STOISKA

To takie małe biura produktów i usług. Powinny być estetyczne, funkcjonalne, łatwo dostępne dla odwiedzających, przyjazne dla obsługi. Dzięki nam takie właśnie będą. Możemy stworzyć mały punkt sprzedażowy, zaaranżować witrynę sklepową lub duże stoisko targowe.

Nasze systemy są łatwe w transporcie i rekonfiguracji. Elementy jednego stoiska, można wykorzystać, aby zbudować inne. Grafika wydrukowana na materiale tekstylnym jest lekka, łatwo z niej uszyć wybrany kształt (również przestrzenny!), podświetlićją, czy po prostu wymienić na inną. Długość tkaniny jest nieograniczona, dzięki czemu unikamy niepożądanych łączeń. To się spodoba oczom Twoich klientów, obiecujemy…

Budujemy nowe światy
...

SCENOGRAFIE

Chcesz przenieść klientów w świat bajek? A może westernów? Pokazać im przyszłość lub zabrać 
w podróż po innym kontynencie? Temu właśnie służy scenografia. To obowiązkowy element każdego planu zdjęciowego, showroomu, czy niezapomnianego eventu. Potrafimy stworzyć takiświat, jakiego oczekujesz.

I robimy to naprawdę dokładnie.

Branding pojazdów i witryn.

OKLEJANIE

Wyobraź sobie… całe auto w musującym szampanie. Ciężarówkę, niczym statek kosmiczny. Bok autobusu pełen zwariowanych Simpsonów. Witrynę sklepową a w niej dzikość amazońskiej dżungli. 

To właśnie przestrzeń, którą możemy wspólnie zmienić, kierując spojrzenia ludzi w stronęTwojej marki lub produktu. To prawda, że trzeba mieć fajny pomysł, przygotowaćzachwycający projekt, precyzyjnie wydrukować grafikę i jeszcze dokładniej okleić nią auto lub witrynę. To jednak żaden problem, ponieważ robiliśmy to już setki razy.

Nasze projekty

Zobacz kilka wybranych przykładów spotów reklamowych

LOTTO EKSTRAKLASA

KATALOG KOMFORT

Dako

zobacz resztę naszego portfolio

Skontaktuj się z nami.

Wypełnij nasz krótki brief.
Pierwsze pomysły prześlemy w 24h 🙂