fbpx Skip to main content

Below The Line

PRODUKCYJNIE ZAAWANSOWANI
KREATYWNIE DOŚWIADCZENI

Zadbamy o Twoją produkcję BTL od A do Z.
Zaplecze techniczne umożliwia nam realizację nawet najbardziej szalonych pomysłów. Wykorzystujemy do tego: papier, folię, tekturę, tworzywa sztuczne, drewno i tekstylia. Korzystamy z nowoczesnego parku maszyn, który pozwala m.in. na cyfrowe uszlachetnianie i zadruk bielą.

Nie musimy używać kosztownych matryc, klisz i wykrojników.
Już od 1 szt. wykonujemy POSm, ozdobne opakowania, druk, wybiórczą aplikację lakieru i folii metalicznej. Zawsze wybieramy materiały i technologie, pozwalające szybko sfinalizować zlecenie, jednocześnie optymalizując koszty.

Nie boimy się wyzwań, eksperymentów i wchodzenia w nieznane.
Poprowadzimy Cię na szczyt, dbając niczym Szerpowie, aby po drodze niczego Ci nie zabrakło.

DRUK
DRUK WIELKOFORMATOWY
USZLACHETNIANIE 
CYFROWE
PRACOWNIA
Nasz Proces

BURZA MÓZGÓW

Na tym etapie zbieramy potrzebne informacje i projektujemy.
Na życzenie wykonujemy mock-up.

PREPRODUKCJA

Dobieramy najlepszy materiał i technikę produkcji.
Optymalizujemy koszt oraz czas realizacji, bez kompromisu jakościowego.

PRODUKCJA

Nadzorujemy proces produkcji i postprodukcji, czuwając nad jakością oraz timingiem.

DOSTAWA

Ostatecznie wszystko sprawdzamy i konfekcjonujemy. Obserwujemy drogę przesyłki do momentu, gdy osiągnie cel - dowolny kraj w Europie.
Dobry jak nigdy dotąd...

DRUK ARKUSZOWY

Zwyczajnie wyjątkowe HP Indigo. Technologia to kosmiczna, drukuje cyfrowo w jakości offsetowej, 7 kolorach i formacie większym niż dotychczas — B1. Precyzyjnie naniesie kolor biały oraz zasymuluje kolory pantone, uzyskując niespotykane dotąd efekty na kolorowych papierach ozdobnych. 


W druku offsetowym stosujemy błyskawiczną technologię UV LED. Dzięki temu gotowy nakład możesz otrzymać już po 2 dniach! Zaletą tej metody jest także druk na podłożach niewsiąkliwych, takich jak folie zwykłe, adhezyjne i tworzywa sztuczne. Przekonaj się, jak wiele potrafi teraz nowoczesny offset. Również w formacie XXL — B0

Zapomnij o niskiej jakości...

DRUK WIELKOFORMATOWY

Wielki format jest dla reklamy tym, czym wielki budynek dla miasta. To wizytówka. Z nami zadbasz o to, że będzie naprawdę wielkiej klasy. Wysoka rozdzielczość, odporność na czynniki zewnętrzne, zadruk o szerokości do 500cm – to wszystko gwarantuje niemal nieograniczone możliwości.


Jeżeli chcesz stworzyć wielkoformatowy wydruk na folii, podłożach do plakatów, etykiet i fototapet, świetnie sprawdzi się Eco-Solvent. Z kolei UV LED po mistrzowsku nanosi grafikę na sztywne materiały takie jak: PCV, plexi, aluminium, karton, czy nawet drewno. Sublimacja jest niezastąpiona, jeżeli zdecydujemy się na bardzo uniwersalne wydruki tekstylne. Twój wielki format okaże się wielkim sukcesem.

Stworzone dla małych i dużych nakładów

USZLACHETNIANIE CYFROWE

Personalizuj wydruk cyfrowymi uszlachetnieniami 3D i poczuj nowe doznania w świecie poligrafii. Nie potrzeba do tego kosztownych matryc, zapomnij także o czasochłonnym procesie aplikacji. Każdy arkusz może posiadać indywidualny wzór wykonany folią metaliczną zastępującą hot stamping a także wypukły lakier wybiórczy pobudzający zmysł dotyku.


Dzięki ploterom tnąco-bigującym możemy przygotować dla Ciebie pracę o dowolnym kształcie. Ozdobne pudełko, czy nietuzinkowy POSm zdecydowanie wyróżnią Twój produkt na tle konkurencji. Aby je przygotować nie potrzebujemy wykrojnika. 


Dzięki temu zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale także tak cenny dzisiaj czas.


To tu dzieję się magia

PRACOWNIA

Hokus-pokus to zdecydowanie za mało, aby oczarować klienta. Pomysł, projekt i druk to dopiero początek drogi. W naszej pracowni, łączymy różne techniki, aby tworzyć produkty o unikatowym stylu. 


Skutecznie pomagają nam m.in. maszyny introligatorskie, frezarka CNC, laser grawerujący i ploter tnący. Efektem tych działań są materiały POS, ekspozytory, zaproszenia, vouchery, ręcznie wykonane opakowania premium, gadżety, upominki lub… coś, czego jeszcze nie było.


Nasze projekty

Zobacz kilka wybranych przykładów spotów reklamowych

LOTTO EKSTRAKLASA

KATALOG KOMFORT

Dako

zobacz resztę naszego portfolio

Skontaktuj się z nami.

Wypełnij nasz krótki brief.
Pierwsze pomysły prześlemy w 24h 🙂